RU  UA  EN

Неділя, 22 грудня
  • НБУ:USD 41.55
  • НБУ:EUR 43.25
НБУ:USD  41.55
Суспільство

Новини

22 грудня

Всі новини

Баги "Резерву+": що робити, якщо застосунок показав статус розшуку

Українці, які дізнаються про свій розшук під час оновлення даних через додаток "Резерв+", можуть звернутися до технічної підтримки для виправлення даних, команда застосунку вже виправляє численні баги.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі телемарафону.

Читайте також: Скільки в Україні ухилянтів: з’явилися перші офіційні дані

За її словами, основним завданням і функцією "Резерв+" є надання громадськості доступу до даних операторів ТЦК та СП.

"Тому що це важливий статус сьогодні для кожного громадянина. Ми запустили можливість надавати запити нашій технічній підтримці щодо таких ситуаційно звернутись за виправленням даних, не маючи візита до ТЦК. Це буде дуже зручна історія, коли не потрібно буде ходити, знімати себе з розшуку, якщо це було зроблено помилково", - сказала представниця Міноборони.

Електронний ТЦК

Пані Катерина уточнила, що присутній людський фактор і оператор ТЦК і СП може теж помилятися, але завдяки тому, що військовозобов'язаний бачить по собі фактичний статус, можна виправити ці помилки.

"Тобто зараз це звернення до служби підтримки і можливість зробити офлайн через візит до ТЦК і СП, трохи згодом ми зробимо це в автоматичному режимі, щоб людина взагалі для уточнення даних не ходила до ТЦК і СП", - сказала Черногоренко.

Посадовець додала що зараз українці спостерігають зародження електронних ТЦК та СП. Вона розповіла, що завдяки роботі групи Міноборони вдалося звести контакт між операторами ТЦК і людиною до кількох натискань на телефоні.

Раніше "Апостроф" писав про те, чи будуть надсилати повістки поштою і через голів ОСББ.

  • Вас може зацікавити:

Нові правила: чи випускатимуть чоловіків за кордон без оновлення військових даних

Як під час COVID-пандемії: в Україні введуть QR-код для військовозобов'язаних

Не втрачайте час і нерви: які документи потрібні для оновлення даних в ТЦК

В Україні триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року - повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.