RU  UA  EN

Субота, 25 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.10
Суспільство

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

25 січня

24 січня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Мали потужну армію і кораблі: розгадано таємницю загибелі стародавньої цивілізації в Середземномор'ї

Розвинена Мінойська цивілізація, що існувала на Криті з 2700 до 1400 року до н. е і загинула після виверження вулкана на острові Фіра, мала значні досягнення в мореплавстві.

Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на "Don't Panic".

Про високий рівень розвитку цивілізації стародавнього Криту свідчать насамперед їхні успіхи в мореплавстві. Уже в ті часи кораблі мінойців були обладнані антикітерськими механізмами, які використовувалися для розрахунку руху небесних тіл і допомагали мореплавцям визначати місцезнаходження корабля.

Представники цієї стародавньої культури прославилися також монументальним будівництвом і архітектурою - зокрема, палацами-фортецями, оснащеними каналізацією. Вони вміли плавити метали і проводили необхідні обчислення для побудови металевих споруд, активно застосовували писемність, торгували з Єгиптом. Рівень розвитку цивілізації Стародавнього Криту був дуже високий для того часу.

Мінойська цивілізація зникла раптово. Причиною стало виверження вулкана на острові Фіра, яке викликало землетрус і цунамі. Розвинуте суспільство прийшло в занепад, а через деякий час на Крит висадилися загарбники з континенту. Протягом 400 років на острів Крит прийшов хаос, який історики називають грецькими темними віками.

Як раніше повідомляв "Апостроф", вчені з'ясували деталі про найпотужнішу зброю вимерлої цивілізації ацтеків.

загрузка...

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...