Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Німеччина та Австралія влаштували гольову перестрілку на Кубку Конфедерацій: відеоогляд

Збірні Австралії та Німеччини зіграли перший матч на Кубку Конфедерацій. Зустріч команд з групи В опинилася вкрай результативною і завершилася перемогою діючих чемпіонів світу з рахунком 3:2.

Німці змогли реалізувати свій шанс вже на п'ятій хвилині, коли відзначився Штіндль, проте найцікавіше в матчі відбулося у період з 41-ї по 56-у хвилину, за які команди забили чотири м'ячі. Ще в першому таймі австралійці зрівняли рахунок зусиллями Рогіча, а вже через хвилину Дракслер реалізував пенальті. На старті другого тайму Горецка подвоїв перевагу чемпіонів світу, але через вісім хвилин Юріч відставання в рахунку скоротив.

Австралія - Німеччина 2:3

Голи: Рогіч, 41, Юріч, 56 - Штіндль, 5, Дракслер, 44 (з пенальті), Горецка, 48

Австралія: Райан, Дегенек, Сенйсбері, Райт, Лекі, Муй, Мілліган, Бехіч, Луонго (Крузе, 46), Рогіч (Троізі, 70), Юріч (Кехілл, 87)

Німеччина: Лено, Кімміх, Рюдігер, Мустафі, Гектор, Руді, Горецка, Брандт (Зюле, 63), Штіндль (Джан, 78), Дракслер, Вагнер (Вернер, 58)

Попередження: Сейнсбері - Горецка

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Португалія і Швеція зіграли внічию.