Субота, 4 травня

4 травня

"Динамо" не змогло обіграти "Марітіму" в матчі Ліги Європи: відеоогляд

У Португалії відбувся перший матч плей-офф кваліфікації Ліги Європи між місцевим "Марітіму" і київським "Динамо". Зустріч завершилася з рахунком 0:0.

Київська команда виступає очевидним фаворитом протистояння, що зобов'язувало "Динамо" грати першим номером. З перших хвилин команда Олександра Хацкевича кинулася в атаку, проте забити швидкий гол киянам не вдалося.

Ще в першому таймі віце-чемпіон України мав декілька непоганих можливостей для взяття воріт, але м'яч ніяк не летів у сітку. Друга половина зустрічі також проходила під диктовку гостей, але знову ж без результату. Також слід відзначити видалення Хачеріді, який отримав дві жовтих картки.

Нагадаємо, що гра-відповідь пройде 24 серпня в Києві.

"Марітіму" - "Динамо" 0:0

"Марітіму": Шарлес, Бебето, Зайнайдін, Сантос, Мартінш, Гамбоа (Клебер), Шен, Бесса, Пікеті (Ібсон, 73), Евертон (Піньо, 68), Валенте

"Динамо": Коваль, Морозюк, Хачеріді, Віда, Кадар, Сидорчук, Буяльський (Шепелєв, 87), Ярмоленко, Гармаш (Кравець, 87), Гонсалес (Циганков, 72),Мбокані

Попередження: Гамбоа, Ібсон – Гармаш, Кадар, Сидорчук, Ярмоленко, Хачеріді

Видалення: Хачеріді, 89

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Олександрія" зіграла внічию з БАТЕ в Лізі Європи.