НБУ:USD  39.20

7 травня

6 травня

Збірна України достроково вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи з футзалу

Збірна України з вольової перемоги стартувала на чемпіонаті Європи з футзалу. У першому матчі групового етапу українці обіграли збірну Румунії.

Українська збірна пропустила два голи вже в перші 11 хвилин матчу, але в підсумку відсвяткувала перемогу. Українці відіграли один м'яч до перерви, а в другому таймі відзначилися ще двічі. Причому переможний м'яч був забитий за 19 секунд до фінального свистка.

Україна - Румунія - 3:2
Голи збірної України: Королішин, 20, Педяш, 28, Шотурма, 40

Ця перемога дозволила Україні достроково вийти в чвертьфінал європейської першості. Раніше в групі С Португалія обіграла Румунію (4:1). Таким чином, румунська збірна вже втратила шанси на вихід в плей-офф, а Україна і Португалия 4 лютого вирішать долю першого місця в групі.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що став відомий календар матчів збірної України з футболу в Лізі націй УЄФА.