• НБУ:EUR 43.00
НБУ:USD  40.25

30 червня

Біатлон на Олімпіади-2018: хроніка і результати чоловічої індивідуальної гонки

15 лютого в рамках біатлонних змагань на Олімпійських іграх в Пхенчхане відбулася індивідуальна гонка на 20 кілометрів серед чоловіків.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію індивідуальної гонки. Його початок заплановано на 13.20.

Україну в гонці представляли чотири біатлоніста. Кращим серед українців виявився Артем Тищенко - 29-е місце, Володимир Семаков фінішував 31-м, в Артема Прими 46-а позиція, а Семенов дістався до фінішу 53-м.

Перемогу в гонці здобув Йоханнес Бе, "срібло" взяв Якова Фак, а бронзова медаль у Домініка Ландертінгера.

Нагадаємо, раніше на Олімпіаді-2018 відбулися дві чоловічі перегони. Спринт виграв німець Арнд Пайффер, а гонку переслідування - француз Мартен Фуркад. З українців найкращий результат на даний момент продемонстрував Дмитро Підручний, який фінішував 21-м у спринті.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, де дивитися індивідуальну гонку.