Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Реабілітувалися за Росію: США з розгромом вийшли в чвертьфінал Олімпіади-2018

Збірна США здобула розгромну перемогу над Словаччиною в матчі 1/8 фіналу хокейного турніру на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані.

Як повідомляє "Апостроф", гра закінчилася з рахунком 5:1 на користь американців.

ОЛІМПІАДА 2018: ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ 20 ЛЮТОГО

Таким чином, американці реабілітувалися перед своїми вболівальниками за розгромну поразку від росіян в матчі третього туру групового турніру.

У першому періоді командам не вдалося відзначитися результативними діями, а вже на початку другого періоду американці провели дві результативні атаки за хвилину.

У складі переможців точними кидками відзначилися двічі Раян Донато, Джеймс Вішнєвскі, Марк Аркобелло і Гаррет Ро. Шайбу престижу за словаків закинув Петер Черешняк,

У чвертьфіналі американці зіграють зі збірною Чехії.

Дивіться також: Битва за лідерство і "золото" України: медальний залік Олімпіади