Україна завоювала ще три золоті медалі на юнацькій Олімпіаді

Українські спортсмени завоювали ще три медалі на юнацькій Олімпіаді-2018, яка проходить у Буенос-Айресі.

Про це повідомляє офіційний сайт НОК України.

Іван Тищенко став переможцем ігор в академічному веслуванні. У фінальному заїзді український спортсмен не залишив шансів суперникам з Австралії, Білорусі та Перу.

Шпажистка Катерина Чорний стала дворазовою чемпіонкою юнацької Олімпіади. Слідом за медаллю в особистій першості українка завоювала "золото" в турнірі змішаних команд. Чорній представляла команду "Європа 1", яка в фіналі здолала команду "Азія-Океанія 1". Саме українка поставила золоту крапку в фінальному поєдинку.

Також в змішаному турнірі переможцем юнацької Олімпіади став гімнаст Назар Чепурний. Українець виграв золоту нагороду в складі "Команди Сімони Байлз". Переможець мультідісціплінного визначався за сумою індивідуальних місць членів команди, показаних в кваліфікації з кожної дисципліни.

Нагадаємо, як повідомляв "Апостроф", в активі України на юнацькій Олімпіаді також бронзова нагорода.