Баварія - Реал - 2:2 бойова нічия у першому півфіналі Ліги чемпіонів

Гра у відповідь 8 травня у Мадриді

"Баварія" не змогла втримати переможний рахунок Фото: uefa.com

У Лізі чемпіонів стартувала півфінальна стадія. У першому матчі "Баварія" та мадридський "Реал" зіграли внічию в Мюнхені.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Мюнхена. Гра закінчилась із рахунком 2:2.

Зазначимо, що "Баварія" та "Реал" - одне з найвідоміших протистоянь у Лізі чемпіонів. До сьогоднішнього дня команди зіграли між собою у Лізі чемпіонів уже 26 матчів. 11 перемог у "Баварії", 12 перемог у "Реала" та три матчі завершилися внічию.

Нагадаємо, у чвертьфіналі "Баварія" пройшла лондонський "Арсенал", а "Реал" у серії пенальті переграв "Манчестер Сіті".

Гра у відповідь пройде 8 травня у Мадриді.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/2 фіналу. Перший матч

Мюнхен. "Альянц-Арена"
Головний арбітр: Клеман Тюрпен (Франція)

БАВАРІЯ - РЕАЛ - 2:2

0:1 Вінісіус Жуніор, 24'

1:1 Лерой Сане, 53'

2:1 Харрі Кейн, 57'

2:2 Вінісіус Жуніор, 83'

Баварія: 1. Мануель Нойєр (к) - 40. Нуссер Мазрауї, 3. Кім Мін Чже, 15. Ерік Даєр, 6. Йозуа Кімміх - 8. Леон Горецка, 27. Конрад Лаймер - 42. Джамал Мусіала, 25. Томас Мюллер, 10. Лерой Сане - 9. Харрі Кейн

Реал: 13. Андрій Лунін - 23. Ферлан Менді, 22. Антоніо Рюдігер, 6. Начо (к), 17. Лукас Васкес - 8. Тоні Кроос, 18. Орельєн Чуамені, 15. Федеріко Вальверде - 7. Вінісіус Жуніор, 5. Джуд Беллінгем, 11. Родріго

______________________________________________________

23:53. на сьогодні все, доброї ночі!

23:53. а завтра буде перша гра у протистоянні "Боруссії" і ПСЖ у Дортмунді

23:52. і статистика гри

90+4 хв. фінальний свисток! Бойова нічия на "Альянц Арені" і за 8 днів команди зустрінуться у Мадриді

90+3 хв. уххх! Гостро справа подав Кейн - але ніхто з баварців до м'яча не дістав

90+1 хв. грубовато Лукас Васкес зіграв проти Девіса

90+1 хв. так і є - ще 3 хвилини

90 хв. багато Тюрпен не додасть

88 хв. проти Браїма у карному майданчику баварців на межі фолу зіграв Мазрауї. Але у підкаті чисто вибив м'яч

87 хв. заміни: у "Реала" замість Родріго вийшов Хоселу, а у "Баварії" Алфонсо Девіс міняє Сане

85 хв. невже знову буде нічия? Бо у чвертьфіналах і "Реал", і "Баварія" свої перші матчі зіграли внічию

83 хв. б'є майже по центру, тоді як Нойєр стрибає у лівий кут

Вінісіус холоднокровно переграв Нойєра з 11-метрової позначкиФото: uefa.com

83 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Вінісіус

82 хв. Вінісіус увірвався в карний майданчик по центру і віддав пас на Родріго, а того в карному майданчику завалив Кім, ще й жовту кореєць отримав

80 хв. замість Мюллера вийшов Серж Гнабрі

79 хв. немає Крооса, але й Модріч видав шедевр на Вінісіуса. Та цього разу Віні програв дуель Нойєру. Правда, був дуже гострий кут

76 хв. ще дві заміни від Анчелотті - замість Модріча і Крооса виходять Лука Модріч і Браїм Діас

74 хв. Кроос зліва зі штрафного гостро подає у карний майданчик - виносять баварці м'яч подалі від воріт

71 хв. знову після кутового головою б'є Даєр - і знову м'яч у Луніна

67 хв. подача з кутового і Даєр б'є головою - Лунін бере досить складний удар

66 хв. небезпечно зліва прострілює Мусіала - Кейн б'є - рикошет від Рюдігера і м'яч летить на кутовий

65 хв. перша заміна у гостей. Замість Начо виходить Едуарду Камавінга

64 хв. в центрі поля Кроос дуже грубо зіграв проти Кейна - тут залізна жовта

63 хв. Вінісіус отримав м'яч в карному майданчику і пробив - перший його удар блокують захисники, а після другого м'яч відбив Нойєр

62 хв. господарів наче підмінили. Після перерви баварці забігали з подвійною енергією

60 хв. Кейн падає у карному майданчику в боротьбі з Рюдігером - але цього разу Тюрпен не бачить фол. І, по правді кажучи - фолу там немає

58 хв. швидко баварці переломили хід гри

57 хв. Харрі б'є у лівий кут, а Андрій стрибає в правий

Харрі Кейн з 11-метрової позначки переграв ЛунінаФото: uefa.com

57 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Кейн

56 хв. Вальверде збиває Мусіалу в карному майданчику - пенальті

53 хв. Сане отримав м'яч біля правої бровки, влетів у карний майданчик, на замаху прибрав Менді і сильно пробив у ближню шістку - відчайдушний стрибок Луніна не врятував "Реал"

Лерой Сане зрівнює рахунокФото: uefa.com

53 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Сане

51 хв. Беллінгем класно відкотив лівіше під удар Кроосу. Тоні з 20-ти метрів крутив м'яч у дальній верхній кут - і Нойєр зробив дуже класний сейв

49 хв. Вінісіус зліва класно переводив направо на Васкеса через все поле, але той до м'яча не дістав

23:03. Тюрпен дає свисток про початок другого тайму

23:02. Томас Тухель робить одну заміну: замість Горецки вийшов Рафаел Геррейру

23:02. повертаються команди на "Альянц Арену" і за мить почнеться другий тайм

22:52. і статистика першого тайму

22:49. баварці потужно почали перший тайм, притиснувши "Реал" до воріт. Але не змогли забити Луніну. І перша ж атака Королівського клубу завершилась результативним ударом Вінісіуса. А от другу половину тайму команди провели вже під диктовку мадридців. Під кінець тайму було два небезпечних штрафних. Кейн пробив повз, а Родріго пробив у стінку. У другому таймі чекаємо активнішої гри господарів в атаці, але й контратаки гостей будуть небезпечними

45+1 хв. знову зліва розіграли гості корнер і одразу після цього Тюрпен дав свисток на перерву

45+1 хв. і ще один корнер буде

45 хв. б'є Родріго - м'яч потрапляє в голову Кейна у стінці і летить на кутовий

44 хв. Мазрауї збиває Беллінгема в сантиметрах від пенальті. Тепер небезпечний стандарт у гостей

43 хв. зрештою б'є Кейн у лівий воротарський кут - повз ворота. Але й Лунін добре стрибав, тож якби м'яч летів у ворота, то українець би взяв удар

42 хв. біля м'яча Сане, Горецка і Кейн

40 хв. Начо вдарив по ногах Мусіали в кількох метрах від карного майданчика. А це вже шанс для баварців

38 хв. а от баварці якось "стухли". Після пропущеного голу ні ударів, ні атак - нічого

34 хв. гостра подача Крооса з кутового зліва, але Нойєр кулаками м'яч вибиває. Гості продовжують атаку другим темпом. Начо зліва прострілює - Кейн блокує

33 хв. Вінісіуса боляче отримує по ногах, але Клеман розцінив епізод як гру в м'яч - і показав бразильцю характерним жестом, що немає тут фолу

28 хв. Беллінгем на своїй половині поля ефектно відібрав м'яч у Сане і віддав на хід Вінісіусу, але бразилець цього разу програв спринт Кіму

26 хв. небезпечний простріл Мюллера зліва - рикошет від Чуамені і м'яч ловить Лунін

25 хв. що цікаво, це був перший удар гостей за матч - і одразу результативний

24 хв. Кроос з центру поля віддав пас-цукерочку в коридор між захисниками на Вінісіуса, той втік від захисників "Реалу" і впевнено реалізував гольовий момент, технічно пробивши у правий кут

Вінісіус відкриває рахунок у МюнхеніФото: uefa.com

24 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Вінісіус

21 хв. розіграли гості кутовий. Кроос віддав на Вінісіуса, а той чи то бити з нульового кута хотів, чи то прострілювати - але вийшов удар-подача на трибуну

20 хв. о прогрес. Мадридці заробили кутовий

18 хв. нарешті "Реалу" вдалося трохи відтягнути гру від своїх воріт

16 хв. гості воріт "Баварії" сьогодні ще не бачили - хіба щось десь здалека, в бінокль

15 хв. дальній удар Мусіали - дуже неточно

13 хв. таке враження, що це продовження матчу "Манчестер Сіті" - "Реал", в якому Королівський клуб весь час просидів в обороні

12 хв. Мюллер справа відкотив на Мусіалу, а той, не довго думаючи, пробив на силу - вище воріт

9 хв. Кейн вирішив ударом з центру поля перекинути м'яч через Луніна, але перекинув і ворота

7 хв. Сане вривається в карний майданчик зліва і потужно б'є з десяти метрів - м'яч просвистів над поперечиною

6 хв. Кейн пробив метрів з 12-ти у ближній кут низом - Лунін на місці

5 хв. баварці притискають "Реал" до воріт

1 хв. Лунін!!! Рятує "Реал" після удару Сане зліва з кількох метрів. А пас на Лероя віддавав Кейн

22:01. Клеман Тюрпен дає стартовий свисток і господарі починають з центру поля

21:58. послухали гімн Ліги чемпіонів і у нас все готове до початку гри

21:55. команди виходять на поле

21:53. на одній з трибун вболівальники розтягнули величезний банер з легендою "Баварії" і німецького футболу Бекенбауером. Нагадаємо, Кайзер Франц помер 7 січня цього року

21:53. переповнені трибуни "Альянц-Арени" співають гімн баварської машини

17:45. вітаємо з Мюнхену, де сьогодні відбудеться перша гра у протистоянні між "Баварією і "Реалом"

Ювілейне та рекордне чемпіонство "Манчестер Сіті"

В Англии завершились матчи 38 тура АПЛ, по итогам которого определился победитель Премьер-лиги

Абсолютна перемога! Усик - Тайсон Ф'юрі: все про супер-бій XXI століття

В Саудовской Аравии состоялся бой века между Александром Усиком и Тайсоном Фьюри

Ворскла - Шахтар - 1:2 золотий дубль

Состоялся финальный матч за Кубок Украины между полтавской Ворсклой и донецким Шахтером