Вівторок, 30 квітня

30 квітня

Український футболіст провів феєричний матч в Європі: опубліковано відео

Український півзахисник Роман Безус вивів "Гент" у фінал Кубка Бельгії. У півфінальному матчі проти "Остенде" українець забив гол, а також реалізував вирішальний післяматчевий пенальті.

Гол Безуса ударом головою в компенсований до другого тайму час врятував "Гент" від вильоту з Кубка і перевів гру в овертайм - 2:2 при тому, що перший півфінальний матч завершився з тим же рахунком.

У серії післяматчевих пенальті Безус підійшов до м'яча за рахунку 3:3 і завдав вирішального удару - 4:3.

Для українського півзахисника цей матч був лише другим у складі "Гента". Раніше він перейшов в цей клуб з "Сент-Трюйдена".

Відзначимо, що в складі "Гента" повний матч також провів українець Роман Яремчук, а Ігор Пластун був замінений на 38-й хвилині.

У фіналі Кубка Бельгії "Гент" зіграє проти "Мехелена".

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що екс-капітан "Динамо" дебютував в Європі з курйозного автоголу.

Розділ: Спорт Тема: Футбол