Неділя, 5 травня

5 травня

4 травня

Стрибнув би з моста: знаменитий тренер яскраво висловився про виліт ПСЖ з Ліги чемпіонів

Знаменитий італійський тренер Карло Анчелотті висловився про сенсаційний вильот ПСЖ з Ліги чемпіонів після поразки в домашньому матчі з "Манчестер Юнайтед" ..

Слова Анчелотті наводить Football Italia.

"Це було неймовірно. Неймовірно. Навіть не знаю, як би я вчинив, якби в цьому матчі був на лавці ПСЖ. Можливо, знайшов би найближчий міст і зістрибнув з нього", - сказав тренер.

Відзначимо, що Анчелотті очолював ПСЖ в період з 2011 по 2013 роки. На даний момент італієць тренує "Наполі".

Нагадаємо, ПСЖ виграв у "Ман Юнайтед" на виїзді з рахунком 2:0, але потім поступився вдома з рахунком 1: 3. Вирішальний м'яч у ворота парижан був забитий в компенсований до другого тайму час з пенальті, призначеного за гру рукою.

Раніше "Апостроф" також повідомляв про те, що виліт ПСЖ з Ліги чемпіонів висміяли яскравими фотожабами.