Вівторок, 7 травня
  • НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

7 травня

"Реал" ледь не зганьбився в матчі з найгіршою командою чемпіонату Іспанії: відеоогляд

У матчі 29-го туру чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" з величезним трудом обіграв "Уеску" з рахунком 3:2. Зустріч відбулася на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді.

Рахунок був відкритий вже на третій хвилині, відзначився форвард гостей Кучо Ернандес. В середині тайму рахунок зрівняв Іско. У другому таймі Даніель Себальос вивів "Реал" вперед, але незабаром Хабі Ечейта відновив рівновагу. Перемогу "Реалу" приніс Карім Бензема, який відзначився в кінцівці зустрічі.

Після матчу "Реал" залишився на третій позиції в турнірній таблиці Примери. "Уеска" як і раніше займає останнє, 20-е місце.

"Реал" Мадрид - "Уеска" - 3:2 (1:1)

Голи: Іско (25), Себальос (62), Бензема (89) - Ернандес (3), Ечейта (74)

"Реал": Зідан, Одріосола, Начо, Рамос, Марсело, Іско (Вальверде, 75), Льоренте (Діас, 79), Себальос, Бейл, Бензема, Браим Діас (Васкес, 64).

"Уеска": Сантамарія, Еррера, Ечейта, Мантовані, Пулідо, Галан, Рівера (Аньор, 78), Мусто, Гомес, Авіла (Гальєго, 63), Ернандес (Алекс Гальяр, 82).

Попередження: Пулідо (48), Мусто (51), Начо (66), Мантовані (90).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Реал" оголосив ім'я нового-старого тренера.