Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Аякс - Тоттенгем Готспур: відео голів

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів англійський "Тоттенгем Готспур" на виїзді обіграв голландський "Аякс" з рахунком 3:2 і за сумою двох ігор завоював путівку в фінал.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Аякс" - "Тоттенгем".

Рахунок був відкритий вже на п'ятій хвилині. Шене навісив з кутового і де Лігт точно пробив головою. На 35-й хвилині перевага господарів подвоїв Зіеш, який замкнув простріл у виконанні Тадича. На 55-й хвилині Лукас увірвався в штрафну і точно пробив в кут, скоротивши розрив у рахунку. На 59-й хвилині Лукасм оформив дубль, зрівнявши рахунок після помилки воротаря "Аякса". Вирішальний гол на п'ятій компенсованій хвилині забив Лукас і вивів "Тоттенхем" у фінал.

"Аякс" Нідерланди - "Тоттенгем" Англія - 2:3 (2:0) - перший матч - 1:0.

Голи: де Лігт (5), Зіеш (35) - Лукас (55, 59, 90+5)

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ ВСІХ ІГОР