Вівторок, 23 квітня

23 квітня

22 квітня

Українська спортсменка завоювала золоту медаль на престижному турнірі з боротьби: опубліковано відео

Українська дзюдоїстка Єлизавета Каланіна стала переможницею турніру серії Grand Slam, який відбувся в Азербайджані.

Каланіна виграла золоту медаль у ваговій категорії понад 78 кілограмів. Цей успіх став найбільшим в кар'єрі української спортсменки.

У півфінальному поєдинку Каланіна домоглася перемоги над словачкою Анамарі Веленшек, яка була бронзовою медалісткою Олімпіскіх ігор-2016. У фіналі українка зустрілася з боснійкою Ларисою Церіч, яка в минулому році завоювала бронзову медаль чемпіонату світу. У непростому поєдинку Каланіна здобула перемогу за сумою балів.

Варто зазначити, що на цьому ж турнірі бронзову медаль в категорії до 66 кілограмів здобув українець Іван Ядов.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що відома українська спортсменка перервала неймовірну переможну серію.

Розділ: Спорт Тема: Спорт