• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

19 квітня

Тім - Надаль 1-3: відео огляд матчу Roland Garros

У фіналі Відкритого чемпіонату Франції іспанець Рафаель Надаль переміг австрійця Домініка Тіма і став переможцем турніру.

Поєдинок тривав 3 години 4 хвилини. Тім зумів чинити опір опонента в перших двох сетах, але в третій і четвертій партіях іспанець просто розгромив австрійця.

Тім (Австрія) - Надаль (Іспанія) - 3:6, 7:5, 1:6, 1:6

Між собою тенісисти провели 13 поєдинків. Іспанець виграв у дев'яти матчах, в інших чотирьох випадках перемогу святкував австрієць.

33-річний Надаль у 12-й раз у своїй кар'єрі виграв "Ролан Гаррос", що є світовим рекордом. Крім того іспанець в 18-й раз став переможцем турніру Великого шолома. За цим показником він поступається тільки Роджеру Федереру (20).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Надаль виграв тенісне "класико" у півфіналі Roland Garros.