1 травня

30 квітня

29 квітня

Бразилія феєрично стартувала на Кубку Америки: відеоогляд

У стартовому матчі Кубка Америки-2019 збірна Бразилії розгромила команду Болівії з рахунком 3:0.

Бразильці з самого початку матчу захопили ініціативу, але Болівії вдалося протриматися в першому таймі. Рахунок був відкритий на початку другого тайму, відзначився Коутиньо, який реалізував пенальті, призначений за гру рукою у захисника. Через кілька хвилин Коутиньо збільшив перевагу бразильців, точно пробивши головою з близької відстані. Остаточний рахунок встановив Евертон, якому вдався блискучий обвідний удар з 17 метрів.

У наступному турі Бразилія зіграє з Венесуелою. Матч відбудеться 19 червня.

Бразилія - Болівія - 3:0 (0:0)

Голи: Коутіньо (50, з пенальті, 53), Евертон (85)

Бразилія: Аліссон, Дані Алвес, Філіпе Луїс, Тіаго Сілва, Маркіньос, Фернандіньо, Коутіньйо, Каземіро, Рішарлісон (Вілліан, 84), Нерес (Евертон, 81), Фірміно (Габріел Жезус, 65).

Болівія: Лампі, Бехарано, Бехарано, Акін, Джузіно, Чумасеро, Сауседо (Вайяр, 59), Хустініано, Сааведра (Вака, 64), Кастро (Вака, 75), Морено.