Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

"Шахтар" скромно обіграв багаторічного чемпіона: відеоогляд

Донецький "Шахтар" в контрольному матчі домігся перемоги над болгарським ЦСКА з рахунком 1:0. Зустріч відбулася в Австрії, де український клуб проводить підготовку до нового сезону.

Єдиний гол у цьому поєдинку забив 18-річний форвард Данило Сікан. На недавньому чемпіонаті світу U20, на якому збірна України завоювала золоті медалі, Сікан став найкращим бомбардиром нашої команди, забивши чотири голи в шести поєдинках.

Варто відзначити, що ЦСКА є найтитулованішим клубом Болгарії, який ставав чемпіоном країни 31 раз.

"Шахтар" (Донецьк, Україна) - ЦСКА (Софія, Болгарія) - 1:0 (1:0)

Гол: Сікан (9)

"Шахтар" (1 тайм): П'ятов, Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Марлос, Степаненко, Коваленко, Соломон, Тайсон, Сікан

"Шахтар" (2 тайм): Шевченко, Бутко, Хочолава, Бондар, Сіпріано, Маркос Антоніо, Патрік, Пихаленок (Танковскій, 81), Тете, Фернандо, Сікан (Додо, 56)

Новий сезон для "Шахтаря" розпочнеться 28 липня матчем за Суперкубок України проти "Динамо". Зустріч відбудеться в Одесі.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Шахтар" в товариському матчі розгромив болгарський "Лудогорець".