24 квітня

Бразильський клуб влаштував яскраве шоу на презентації легенди футболу: відео

Легендарний бразильський захисник Дані Алвес перейшов в "Сан-Паулу".

Клуб влаштував яскраве шоу на презентації футболіста. На заході був влаштований феєрверк і світлове шоу. Футболку з 10-м номером Алвесу вручив інший не менш легендарний футболіст Кака. В ході презентації Алвес встав на коліна і поцілував величезну емблему клубу.

36-річний Алвес є найтитулованішим футболістом в історії. За свою клубну кар'єру він виграв 40 трофеїв. Бразилець дев'ять разів ставав чемпіоном країни (Іспанії - 6 разів, Франції - 2, Італії - 1), 7 разів вигравав національні Кубки (Іспанії - 5, Франції - 1, Італії - 1), 7 разів - національні Суперкубки (Іспанії - 5, Франції - 2), одного разу - Кубок ліги (Франція), тричі ставав переможцем Ліги чемпіонів (з "Барселоною"), двічі - Кубка УЄФА (з "Севільєю"), чотири рази брав Суперкубок УЄФА, а також виграв три чемпіонати світу серед клубів.

У складі збірної Бразилії Алвес вигравав Кубок Америки і Кубок конфедерацій.