• НБУ:USD 38.85
НБУ:USD  38.85

29 березня

Німецький топ-клуб забив більше 20 голів в одному матчі: відеоогляд

Мюнхенська "Баварія" в товариському матчі розгромила аматорський клуб "Роттах-Егерн" з рахунком 23:0.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став півзахисник Корентен Толіссо, який забив чотири м'ячі. Хет-трики зробили Роберт Левандовскі, Томас Мюллер, Леон Горетцка і Квазі Окіере Врідт.

Варто відзначити, що в цьому матчі за "Баварію" дебютував французький захисник Люка Ернанес, якого мюнхенці купили за рекордні для клубу 80 мільйонів євро.

У минулому сезоні "Баварія" в 28-й раз у своїй історії стала чемпіоном Німеччини і завоювала путівку в Лігу чемпіонів.

"Роттах-Егерн" - "Баварія" - 0:23 (0:11)

Голи: Толіссо (4), Левандовскі (3), Врідт (3), Мюллер (3), Горетцка (3), Саншеш (2), Даяку, Гнабрі, Сингх, Нолленбергер, автогол

"Баварія" (1-й тайм): Нойер (Фрюхтль, 30), Цайзер, Зюле, Май, Дейвіс, Толіссо, Тіаго, Саншеш, Даяку, Левандовскі, Гнабрі.

"Баварія" (2-й тайм): Фрюхтль (Ульрайх, 65), Нолленбергер, Павар, Ернандес, Вілл, Сингх, Кімміх, Горетцка, Мюллер, Врідт, Арп.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Баварія" програла дортмундської "Боруссії" в матчі за Суперкубок Німеччини.