Середа, 24 квітня

24 квітня

23 квітня

Іспанія стала чемпіоном світу з баскетболу: відеоогляд

Збірна Іспанії у фінальному матчі чемпіонату світу з баскетболу розгромила команду Аргентини з рахунком 95:75.

За великим рахунком, боротьби у вирішальному поєдинку не вийшло. Іспанці відразу пішли у відрив 14:2, але аргентинцям вдалося скоротити відставання до одного очка. Втім, це був останній раз в матчі, коли команди йшли майже врівень. До кінця першої чверті збірна Іспанії знову відірвалася на дев'ять очок. У другому і третьому ігрових відрізках іспанські баскетболісти нарощували перевагу, яка часом перевалювала за 20 очок. Остання 10-хвилинка і зовсім перетворилася на формальність. Аргентинці намагалися відігратися, але іспанці впевнено тримали суперника на відстані і довели матч до перемоги.

Найкращим гравцем фіналу був визнаний розігруючий збірної Іспанії Ріккі Рубіо, який набрав 20 очок, зробив 7 підбирань і віддав три результативні передачі.

Іспанія вдруге в своїй історії стала чемпіоном світу і наздогнала за цим показником Бразилію. Найчастіше золоті медалі вигравали тільки СРСР (3), США і Югославія (по 5).

Аргентина - Іспанія - 75:95 (14:23, 17:20, 16:23, 28:29)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Іспанія обіграла Австралію в фантастичному півфіналі чемпіонату світу.