Четвер, 28 березня

28 березня

27 березня

26 березня

Клуб Малиновського влаштував гольову феєрію в матчі чемпіонату Італії: відеоогляд

У матчі 9-го туру чемпіонату Італії "Аталанта" розгромила "Удінезе" з рахунком 7:1.

Гості відкрили рахунок на початку зустрічі, відзначився Окака Чука. Втім, "Аталанта" досить швидко відігралася завдяки голу Ілічіча. На 32-й хвилині "Удінезе" залишився вдесятьох після видалення Опоку. Після цього оборона гостей буквально розвалилася. Муріель оформив хет-трик, Іліліч забив ще один гол, зробивши дубль. Також відзначилися Пашаліч і Траоре.

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський вийшов на поле на 52-й хвилині, але результативними діями не відзначився.

"Аталанта" займає третє місце в турнірній таблиці Серії А. Відставання клубу від лідируючого "Ювентуса" становить три очки.

"Аталанта" - "Удінезе" - 7:1 (3:1)

Голи: Ілічіч (21, 43), Муріель (35, з пенальті, 47, 75, з пенальті), Пашаліч (52), Траоре (83) - Окака Чука (11)

"Аталанта": Голліні, Хатебур, Кастань, Гімшіті (Малиновський, 52), Толоі, Гомес (Барроу, 65), де Рон, Ілічіч (Траоре, 77), Пашаліч, К'єр, Муріель.

"Удінезе": Муссо, Родріго Бекао, Трост-Еконг, Самір, Опоку, Яяло (Уолас, 84), де Пауль (Фофана, 63), Мандрагора, Сема, Окака Чука (Пуссетто, 46), Лазанья.

Попередження: Опоку (8), Гімшіті (26), Самір (74), Хатебур (88).

Вилучення: Опоку (32).