• НБУ:EUR 45.40
НБУ:USD  40.85

28 вересня

Думала про найгірше: що пережила дружина Еріксена, який переніс клінічну смерть

Легенда футболу Петер Шмейхель, батько голкіпера збірної Данії Каспера Шмайхеля, розповів, як його син втішав Сабрину Квіст Йенсен в той момент, коли її чоловік Крістіан Еріксен знепритомнів у матчі чемпіонату Європи з Фінляндією.

Слова легендарного футболіста призводить Metro.

"Всі бачили, як відреагував мій син Каспер. Він підбіг до Сабріни і сказав, що Крістіан дихає. Каспер повернувся, щоб бути впевненим на сто відсотків, що не сказав нічого зайвого", - сказав Шмейхель.

Нагадаємо, що Еріксену раптово стало погано в кінцівці першого тайму. Він намагався зупинити м'яч на фланзі, але раптово звалився на газон без контакту з суперником. Матч був перерваний приблизно на дві години, але потім дограли після звістки про стабілізацію стану Еріксена. Зустріч завершилася перемогою Фінляндії з рахунком 1:0.

Раніше повідомлялося, що Еріксен вперше вийшов до фанатів після потрапляння в лікарню.