Четвер, 2 травня

2 травня

Фото дня на Євро-2021: польський король з красунею і російське чудовисько

Російські, польські та словацькі уболівальники влаштували яскравий перфоманс перед матчем 1-го туру групового турніру чемпіонату Європи Польща - Словаччина (1:2). Зустріч відбулася в Санкт-Петербурзі на стадіоні "Газпром Арена".

Перед початком матчу перед фотографами позували польська красуня, російське чудовисько і "Король" Польщі.

Поєдинок між Польщею і Словаччиною вийшов бойовим і дуже наполегливим. Словаки відкрили рахунок на 18-й хвилині. Роберт Мак ударом в ближній кут пробив Войцеха Щесни, але гол чомусь записали як автогол голкіпера. Польща відігралася на початку другого тайму. Рибус прострілив на Лінетті, який переправив м'яч у ворота. Через кілька хвилин поляків підвів Крихов'як, який був вилучений за дві жовті картки. А незабаром Шкріньяр ударом з 15 метрів приніс словакам перемогу.

У другому турі Словаччина зіграє зі Швецією (18 червня), а Польща зустрінеться з Іспанією (19 червня).

Польща - Словаччина - 1:2 (0:1)

Голи: Лінетті (46) - Щесни (18, автогол), Шкріньяр (69)

Раніше повідомлялося, що футбольні вболівальники відреагували на поразку України в матчі з Нідерландами (2: 3) в першому турі групового турніру чемпіонату Європи.