Четвер, 2 травня

2 травня

Йшов четвертий день Євро-2020: поляки отримали перше вилучення чемпіонату Європи, відео

Півзахисник збірної Польщі Гжегож Крихов'як став першим футболістом, якого видалили на чемпіонату Європи. Хавбек отримав червону картку в матчі 1-го туру групового турніру Польща - Словаччина (1:2).

В середині першого тайму Крихов'як зробив грубий фол і отримав жовту картку. Надалі хавбек не зупинився і продовжував порушувати правила. На 62-й хвилині Крихов'як отримав друге попередження, а слідом за ним червону картку. Видалення відбулося за рахунку 1:1 і безпосередньо вплинуло на результат матчу. Через кілька хвилин поляки в меншості пропустили другий гол і в підсумку програли матч.

Польща - Словаччина - 1:2 (0:1)

Голи: Лінетт (46) - Щесни (18, автогол), Шкріньяр (69)

Раніше повідомлялося, що нападник збірної Чехії Патрік Шик забив приголомшливий гол в матчі Євро-2020 з Шотландією.