• НБУ:EUR 42.45

17 травня

16 травня

Другий гравець збірної України увійшов в число найкращих бомбардирів Євро-2020

Нападник України Роман Яремчук забив гол у першому таймі матчу 2-го туру групового турніру чемпіонату Європи проти команди Північної Македонії і увійшов в число найкращих бомбардирів турніру.

УКРАЇНА - ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЮ

На 34-й хвилині Ярмоленко класним пасом вивів Яремчука сам на сам і Роман технічно переграв голкіпера, зробивши рахунок 2:0.

Для Яремчука гол в ворота македонців став другим на турнірі. Стільки ж голів на рахунку Патріка Шика (Чехія), Ромелу Лукаку (Бельгія), Мануеля Локателлі і Чіро Іммобіле (обидва - Італія), Кріштіану Роналду (Португалія) і Андрій Ярмоленко (Україна).

Україна і Північна Македонія грають в 6-й раз в історії. Перевага на боці українців, які здобули дві перемоги, при одній нічиїй і одній поразці. Різниця м'ячів 3-1 на користь України.

Раніше повідомлялося, що Ярмоленко став одним з найкращих бомбардирів Євро-2020.