НБУ:USD  39.40

13 травня

12 травня

Бігав до Долині смерті: український спортсмен добився видатного успіху в США

Український бігун Ігор Гоцуляк зі Славутича посів друге місце в ультрамарафоні Badwater, який відбувся в Долині Смерті в районі пустелі Мохаве (США).

Про це повідомляє Ukrainian Sport TV.

Українець подолав неймовірну дистанцію в 217 кілометрів за 26 годин 35 хвилин і вісім секунд. Гоцуляк став першим українцем, який виграв лотерею і потрапив на даний престижний забіг, і відразу зайняв місце на подіумі.

Badwater вважається найважчим легкоатлетичним пробігом в світі. До учасників висуваються високі вимоги: досвід участі в двох забігах на 80 км, або одному - на дистанцію 161 км. Разом з бігуном на трасі повинна знаходитися машина супроводу.

Раніше повідомлялося, що в Китаї фотограф зумів випередити бігунів, які брали участь в забігу на 100 метрів.