Субота, 18 травня
  • НБУ:EUR 42.40

18 травня

17 травня

Третя медаль, рекорд в плаванні, успіхи в тенісі і боксі: результати українців на Олімпіаді 27 липня

27 липня відбулися чергові змагання на Олімпійських іграх в Токіо. У багатьох дисциплінах брали участь українські спортсмени.

Змішана пара зі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів Олена Костевич і Олег Омельчук завоювали бронзову медаль.

Боксерка Анна Лисенко в 1/8 фіналу Олімпійських ігор домоглася перемоги над представницею Марокко Умаіму Белахбіб і завоювала путівку до чвертьфіналу.

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади, перемігши представницю Греції Марію Саккарі.

Український плавець Михайло Романчук став переможцем кваліфікаційного раунду на дистанції 800 метрів вільним стилем і встановив новий олімпійський рекорд. Четвертим у запливі фінішував українець Сергій Фролов, який також пробився до фіналу.

Бадмінтоніст Артем Почтарев програв французу Брайзу Левердесу з рахунком 0:2 (10:21, 8:21).

Лідія Січенікова в 1/32 фіналу зі стрільби з лука програла німкені Мішель Кроп з рахунком 0:6.

Вікторія Ус у веслуванні на байдарках і каное посіла восьме місце у фіналі.

Яна Беломоїна в змаганнях по маутінбайку також стала восьмою.