Пʼятниця, 3 травня

2 травня

Результат на користь "Челсі": "Ліверпуль" і "Манчестер Сіті" в бойовому матчі поділили очки

"Ліверпуль" зіграв внічию з "Манчестер Сіті" в матчі 7-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Зустріч на "Енфілді" завершилася з рахунком 2:2.

Основні події в поєдинку розгорнулися після перерви. На 59-й хвилині перший м'яч у грі забив Садіо Мане, асист на свій рахунок записав Мохамед Салах. Через 10 хвилин Філ Фоден після пасу Габріела Жезуса рахунок зрівняв.

Минуло небагато часу, і "Ліверпуль" знову вийшов вперед. Голом відзначився вже сам Салах. Однак втримати перемогу "червоні" не змогли. На 81-й хвилині підсумковий рахунок у зустрічі встановив Кевін Де Брюйне.

"Ліверпуль" - "Манчестер Сіті" 2:2
Голи:
Мане, 59, Салах, 76 - Фоден, 69, Де Брюйне, 81

У турнірній таблиці АПЛ "Ліверпуль" з 15 очками посідає 2-ге місце, "Манчестер Сіті" (14 балів) - 3-й. Лідирує "Челсі", який має в активі 16 очок.