Після падіння президентського вертольота Мі-171 в Ірані триває пошуково-рятувальна операція, а іранські ЗМІ видаляють публікації про те, що президент Ібрахім Раїсі вижив у результаті авіакатастрофи.
"Апостроф" в одному матеріалі зібрав усю актуальну інформацію.
Зокрема, інформаційне агентство Mehr, яке о 16:32 за київським часом повідомило, що президент Ібрахім Раїсі вижив і наземним кортежем їде до Тебрізу, відредагувало свою публікацію.
У повідомленні йдеться, що гелікоптер Мі-171 здійснив "жорстку посадку" і сам вийшов на зв'язок. Інформацію про відсутність жертв і про те, що Раїсі вижив, було видалено.
Читайте також: У Японії вдруге за місяць зіткнулися два літаки: подробиці
Агентство Tasnim стверджує, що місце інциденту було виявлено. Через складні погодні умови в зазначену локацію вирушили щонайменше 40 піших рятувальних бригад. Прессекретар МНС Ірану також підтвердив, що через негоду було ухвалено рішення призупинити повітряну операцію з пошуку зниклого Мі-171.
"Різні рятувальні групи рухаються до місця, але через туман і погану погоду шлях до місця може зайняти деякий час. Роботи знаходяться під контролем. Контакти з соратниками [президента - ред.] були, але, враховуючи, що це гірська місцевість та контакти встановити складно, ми сподіваємося, що рятувальні загони дістануться місця події раніше і дадуть нам більше інформації", - цитує агентство Mehr главу МВС Ірану Ахмада Вахіді.
Іранські ЗМІ також публікують фотографії Ібрахіма Раїсі та президентського вертольота Мі-171, які були зроблені до авіакатастрофи.
Телеканал Al Jazeera уточнює, що на борту зниклого Мі-171 перебували четверо топполітиків:
- президент Ібрахім Раїсі;
- глава МЗС Ірану Хосейн Амір Абдулахіян;
- губернатор Східного Азербайджану Малек Рахматі;
- представник Верховного лідера Ірану у Східному Азербайджані Аль Хашем.
За допомогою дронів попередньо встановлено, що аварія сталася біля населеного пункту Узі, який є важкодоступним через місцевість та погодні умови.
Раніше ми розповідали, що у Сомалі впав вертоліт місії ООН.
Вас може зацікавити:
Нестиковки російської пропаганди: які питання викликає історія з Іл-76
Авіакатастрофа Іл-76: у ГУР зробили заяву про останній обмін полоненими
В Африці розбився літак Іл-76: на борту могли бути бойовики "Вагнера"