RU  UA  EN

Середа, 29 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.50

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Де у Києві провести ремонт MacBook, обираємо сервісний центр Apple

Новости компаний

Власників техніки Apple Mac стає дедалі більше, це не дивно, адже «яблучні» комп'ютери зарекомендували себе як надійні, функціональні і зручні пристрої. Відомо, що така техніка ламається дуже рідко, але трапляється усіляке, в першу чергу з вини самих користувачів. Тому, якщо ваш ноутбук або моноблок Епл потребує ремонту, в даній статті ми розповімо як вибрати сервісний центр Apple в Києві. У своїх рекомендаціях ми будемо ґрунтуватися на популярності сервісу, його авторитетності, оптимальних термінах ремонту і вартості.

Сервісний центр Apple BashMac — лідер в сфері ремонту та обслуговування Mac

Сервісний центр BashMac

Сервіс BashMac у Києві відомий великій кількості власників «яблучних» девайсів. Він існує вже більше десяти років, за цей час заслужив авторитет надійної, професійної компанії, яка надає швидкі і якісні послуги. Основна відмінність майстерні в тому, що вона займається тільки комп'ютерною технікою Apple Mac, тобто спеціалізується суто на ремонті, заміні і обслуговуванні MacBook, iMac, Mac mini, Mac Pro. Це дозволило сформувати величезну базу знань різноманітних несправностей даних пристроїв, а також сформувати найефективніші процедури їх вирішення.

Не секрет, що більшість сервісних центрів Епл, як офіційних так і неофіційних, займаються чим завгодно. В одній і тій же майстерні ремонтуються телефони, комп'ютери, телевізори і пральні машини. Ця практика негативно позначається на якості ремонту, адже одні й ті ж майстри змушені вивчати конструктивні особливості найрізноманітнішої техніки. У BashMac же працюють тільки професійні інженери по ремонту комп'ютерів і ноутбуків Apple. Це дозволяє проводити адекватну, якісну і, що не менш важливо — безкоштовну діагностику пристроїв. А також швидко і професійно вирішувати нестандартні проблеми.

Послуги з ремонту MacBook, iMac і інших комп'ютерів Епл

Ремонт MacBook

Великим плюсом сервісного центру BashMac — його універсальність. Тут пропонують не тільки модульну заміну, але у компонентний ремонт, чистку, гравіювання клавіатури, встановлення операційних систем і програм. Яка б не виникла проблема з MacBook та іншою технікою Apple Mac, тут вам запропонують найефективніше, швидке і недороге рішення. Тому ми рекомендуємо не експериментувати з ремонтом вашого дорогого пристрою, а відразу звернутися в цей сервісний центр! Знаходиться сервіс Apple BashMac в самому центрі Києва, за адресою: вул. Пушкінська, 34, поблизу м. Льва Толстого і вул. Велика Васильківська.

Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter