3 липня на 77-му році життя померла Тетяна Шеліга - українська акторка театру та кіно, заслужена артистка України, яка полюбилася глядачам за роллю Надії Бакуліної у комедійному серіалі "Коли ми вдома".
Трагічну звістку на сторінці акторки у Facebook повідомила її донька Анастасія Савицька-Шеліга. Жінка не стала озвучувати деталі смерті, лише написала трагічну дату та пообіцяла повідомити, коли та де відбудеться прощання.
Читайте також: Де зараз актор Андрій Пономаренко - Тарасик із серіалу "Коли ми вдома".
За два дні до смерті акторки, її дочка писала на своїй сторінці, що Тетяна Шеліга перебуває "у дуже важкому стані".
"Телефоном майже не користується: не знімає слухавку, не пише повідомлення тощо. Я ні в кого нічого не прошу", - наголосила вона, залишивши свій номер телефону для уточнення стану здоров'я Тетяни Леонардівни.
Відомо, що на початку 2022 року Шеліга перенесла складну операцію на серці, згодом ще одну - на поперековому відділі хребта. У квітні 2025-го року стан акторки різко погіршився - почалися нестерпні болі в спині. З часом ставало гірше: вона не ходила і була майже паралізована.
"Стан у неї дуже непростий. Вона майже весь час у маренні", - розповідала донька Тетяни Шеліги напередодні смерті мами.
Тетяна Шеліга народилася 10 грудня 1948 року в Києві. З першої спроби не вступила до театрального вишу. Рік працювала помічником режисера в дитячій редакції українського телебачення, після чого знову поїхала вступати.
У 1972 році закінчила Школу-студію імені Немировича-Данченка при МХАТ у Москві й поїхала до Севастополя. Там впродовж 24 років працювала в Севастопольському театрі російської драми. З 1995 по 2010 рік була частиною театрального колективу в Національному академічному театрі Російської драми імені Лесі Українки у Києві.
У 1996 році стала заслуженою артисткою України.
Шеліга зіграла понад 30 ролей, проте народну любов їй приніс скетчком "Коли ми вдома", де акторка виконала роль дружини прапорщика у відставці Григорія Бакуліна (Станіслав Боклан).
Нагадаємо, 3 червня стало відомо про смерть відомого радянського та молдавського композитора Євгена Доги. Його візитівкою став вальс, написаний до фільму "Мій ласкавий і ніжний звір".