30 і 31 січня в Древньому Києві Князівства Київська Русь ( «Парк Київська Русь») пройде знайомство з кіньми рідкісних стародавніх порід. Гості дізнаються багато цікавого про коней, насолодяться прогулянками верхи та в екіпажі, а також долучаться до історії та традицій Київської Русі.
У Князівстві на гостей чекає подорож у часі на тисячу років тому у часи Київської Русі. Адже тут (у Київській області, Обухівському районі, селі Копачів) на основі знань сучасної науки відтворюється столиця Київської Русі V-XIII століть у масштабі 1:1. Тут також відроджується атмосфера тої славетної епохи.
Гості поринуть у реальне життя Древнього Києва Х століття. Відвідувачі на власні очі побачать шедеври середньовічного дерев'яного зодчества: монументальну оборонну споруду «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, садиби киян Х-ХII століть. Тут можна побачити відтворену дерев'яну Василівську церкву Х століття. Ця унікальна церква діюча, тож всі бажаючі можуть зайти до неї та не тільки побачити, в яких храмах молилися наші пращури, а і зможуть поставити свічку за здоров'я рідних і близьких. Дізнатися більше про життя наших пращурів можна, відвідавши музеї історичного костюма, дерев'яного зодчества, оглянувши експозиції облогової техніки та кораблебудування. Є навіть середньовічна катівня.
Древній Київ багатий на дива! Одне з них – унікальна «жива» колекція коней рідкісних стародавніх порід, зібраних з найвіддаленіших куточків світу в Княжій стайні. Представників деяких порід в Україні більше ніде не побачити, адже їх було завезено до нашої країни в єдиному екземплярі.
30 і 31 січня на відвідувачів чекатиме близьке знайомство з цими чудовими тваринами. Гості зможуть дізнатися багато цікавих фактів про особливості та походження порід, про те, які видатні історичні особистості володіли представниками тієї чи іншої породи. Досвідчені конярі поділяться з відвідувачами секретами з догляду та дресирування коней, а також навичками з сідлання та запрягання в екіпаж.
Усі бажаючі зможуть підійти до коней, погладити їх, сфотографуватися з ними, проїхати верхи або в екіпажі.
У Древньому Києві відроджуються традиційні для України стародавні кінні бойові мистецтва: гарцювання (джигітування) і верхова стрільба з лука. Всі бажаючі можуть самі опанувати древнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників «Князь Володимир». Стати її учнем дуже просто: потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв'язатися за тел. (044) 461-99-37 та (050) 385-20-35. Вже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука. Долучіться до бойових традицій наших пращурів!
Кожен гість Древнього Києва відчує себе повноправним мешканцем середньовічного міста. Тут можна прогулятися середньовічними вуличками та спробувати прочитати вказівники старослов'янською, завітати до середньовічної крамниці та обрати оригінальні сувеніри ручної роботи на пам'ять, у Княжій костюмерній - приміряти вбрання часів Київської Русі та влаштувати фотосесію в них, а в гостях у волхвині - дізнатися про сокровенне і скуштувати трав'яних напоїв за давніми рецептами. Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло».
Княжі кухарі пригостять гостей гарячими напоями та смачними стравами з багаття. Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч (за умови попереднього бронювання).
* В програмі можливі зміни.
Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.
Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.
Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» у розділі «Контакти».
Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 200 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 80 грн., для дошкільнят - безкоштовно.
Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com