У жовтні 2019-го Олена Зеленська разом з чоловіком відвідала церемонію інтронізації японського імператора Нарухіто у Токіо, куди вдягла жовто-лимонну сукню. І якщо в Японії її наряд отримав позитивні відгуки, то в Україні образ першої леді назвали скандальним і таким, що порушує етикет.
Майже через два роки дружина Володимира Зеленського вирішила прояснити ситуацію. Дружина гаранта виступила на Всеукраїнському форумі "Україна 30" в рамках дискусії про моду, де розповіла, що була задоволена своїм вбранням, поки не прочитала публікації українських ЗМІ.
Олена та Володимир Зеленські у Токіо
"Дехто став поширювати інформацію, що я нібито образила монарха кольором своєї сукні, аргументуючи це тим, що жовтий колір - це виключно колір імператорської родини і його не дозволено більше нікому носити, - каже Зеленська. - Офіційно хочу сказати, що це неправда, ці люди помилилися".
Перша леді підкреслює, що світло-лимонний відтінок її сукні та темний жовтий колір імператорської родини - зовсім різні відтінки. Більш того, заборона носити жовтий колір існувала до 8-го або, згідно з іншими джерелами, до 15 століття. З тих пір японцям дозволяється носити одяг будь-якого кольору.
Жовта сукня українського дизайнера Івана Фролова
Однак в цій ситуації з сукнею є і позитивний момент. Під час благодійного аукціону цей лимонний наряд був проданий набагато швидше, оскільки завдяки галасу став "цікавим" та "помітним" лотом. Так скандальна сукня Олени Зеленської допомогла онкохворим дітям.
- Здається, ми знайшли улюблений колір Олени Зеленської. Дружина президента вибирає синій для офіційних заходів та у повсякденному житті.
- Дивіться також на theLime добірку кращих нарядів Олени Зеленської з піджаками. Найчастіше для ділових виходів дружина президента вибирає класичні аутфіти.
Найцікавіші історії та новини тепер в Telegram! Підписуйтесь на канал theLime і дізнавайтеся про них швидше.