Кожна господиня намагається зробити свій будинок затишним та підтримувати в ньому чистоту. І якщо ви вже знаєте про поширені помилки в інтер'єрі, через які квартира виглядає маленькою і тісною, візьміть собі на замітку список речей, які найбільше захаращують квартиру і створюють безлад. theLime вирішив докладніше розповісти вам про це.
Одяг
Одяг може швидко накопичуватися, особливо якщо ви не маєте звички регулярно перебирати свій гардероб і позбавлятися речей, які більше не одягаєте.
Кореспонденція та друкована продукція
Папір, пошта, газети, журнали, квитанції та інші паперові предмети можуть швидко накопичуватися та займати цінне місце. Тому необхідно своєчасно позбавлятися непотрібного, а квитанції зберігати в спеціальних ящиках або на полицях.
Кухонна техніка та гаджети
Дрібна побутова техніка, така як блендери та тостери, а також гаджети, такі як овочерізки та преси для часнику, можуть захаращувати кухонні стільниці та шафи. Слід прибирати їх у шафки після використання.
Читайте також: Чи можна зберігати речі у маленькій спальні: 10 простих порад.
Декоративні елементи
Чимало господинь полюбляють прикрашати кімнати різними статуетками, вазами, фотографіями та текстилем, щоб зробити простір більш затишним та стильним. У той же час дуже велика кількість декору може швидко призвести до безладу.
Книги
Якщо ви любите купувати і читати книги або вам у спадок дісталася велика бібліотека, обов'язково організуйте простір для них. Книги можуть швидко накопичуватися та займати багато місця у квартирі.
Електроніка
Стара та нова електроніка, така як стільникові телефони, ноутбуки та кабелі, може захаращувати ящики та полиці, створюючи безлад у будинку.
Іграшки та дитячі речі
Якщо у вас є діти, їх речі можуть швидко захаращувати квартиру. Тому своєчасно перебирайте дитячий гардероб та віддавайте (або продавайте) речі та взуття, якщо ваші діти з них виросли.
Також часто в квартирі або будинку можуть бути розкидані дитячі іграшки, книжки, розмальовки, олівці, пензлі, пластилін та інші предмети для розвитку та творчості. Для всього цього можна купити різні органайзери та кошики та грамотно організувати навіть невеликий простір.
Читайте також: Як правильно облаштувати спальню: поради.
Взуття
Взуття, як правило, накопичується у шафі або біля вхідних дверей, займаючи цінний простір на підлозі. Подбайте про те, щоб взуття зберігалося в належних умовах, а біля дверей можна встановити спеціальний стелаж.
Предмети особистої гігієни та інші речі у ванній
Туалетне приладдя, такі як шампуні, кондиціонери та лосьйони, можуть швидко захаращувати стільниці та шафи у ванній кімнаті. Потрібно періодично перебирати їх та організувати для них полички та ящики.
Тренажерне обладнання
Великі тренажери або обладнання, такі як бігові доріжки або гирі, можуть займати багато місця в квартирі та створювати безладдя. Придумайте, де їх можна зберігати, щоб вони не займали багато місця.
- Раніше ми розповіли, як правильно вибрати меблі для вітальні.
- Читайте також на theLime, навіщо класти крейду в шафу.
Цікаві новини для вас:
- Помідори дадуть багатий урожай: рецепт підгодівлі для розсади.
- Як приготувати заварну паску на вершках: простий рецепт на Великдень.
- Як носити брючний костюм з кросівками: Анна Богдан показала тренд 2023 року.
Найцікавіші історії та новини дня тепер у Telegram! Підписуйтесь на канал theLime і дізнавайтеся про них швидше.