Люди користуються смартфоном на вулиці, у громадських місцях, під час їжі та в туалеті, тому його потрібно регулярно очищати від бруду і відбитків. Найкраще для цього підходять спеціальні серветки та спреї для електроніки, а також м'яка тканина мікрофібра. Але вони не завжди є під рукою, і люди протирають свої гаджети не найкращими способами. В результаті покриття екрана може зіпсуватись досить швидко. Розповідаємо, чим не слід чистити телефон.
Читайте також: Що найбільше розряджає телефон: деякі з цих функцій потрібно вимкнути.
Абразивні матеріали
Уникайте використання абразивних матеріалів, таких як груба тканина (у тому числі джинсів) або паперові рушники, оскільки вони можуть подряпати екран.
Агресивні хімікати
Тримайте телефон подалі від агресивних хімікатів, таких як аміак (нашатирний спирт), спирт або ацетон. Ці речовини можуть пошкодити олеофобне захисне покриття сенсорного екрану. Через це на його поверхні частіше з'являтимуться відбитки та розводи, а також він буде гірше ковзати.
Очищувач для вікон
Побутові засоби для миття вікон часто містять агресивні хімічні речовини, тому їх не слід використовувати для чищення екранів смартфонів.
Читайте також: Чим протирати монітор, якщо немає серветок: прості правила догляду за технікою.
Оцет
Хоча оцет можна використовувати для чищення скла у побуті, він містить кислоту і може пошкодити захисне покриття екрану. Для смартфонів та іншої електроніки оцет (навіть розбавлений водою) занадто агресивний.
Мийні засоби та мило
Використання звичайних миюйних засобів або рідкого мила може залишити сліди на екрані і з часом пошкодити дисплей.
Натомість для загального чищення рекомендується використовувати м'яку безворсову ганчірку з мікрофібри, трохи змочену водою. Ви також можете придбати спеціалізовані засоби очищення екранів, призначені для електронних пристроїв. Завжди вимикайте гаджет перед чищенням, а також ознайомтеся з рекомендаціями виробника, щоб не порушити гарантію та не пошкодити екран смартфона.