Щоб влітку виростити на заміській ділянці великий урожай болгарського перцю, вже наприкінці зими необхідно підготувати ємності, знезаразити ґрунт та перевірити посадковий матеріал на схожість. А з настанням квітня вже можна сіяти насіння на розсаду, а потім пересадити її у відкритий ґрунт, не забуваючи при цьому підживити. theLime вирішив розібратися, як зробити ефективне добриво для болгарських перців.
Про це розповіли на порталі Ukr.Media.
Читайте також: Перець віддячить щедрим урожаєм: забутий спосіб підживлення пшоном.
Перше підживлення необхідно внести через 2 тижні після висадки рослин на постійне місце. За цей період перці встигають прижитися та зміцнити кореневу систему. Як правило, саме на початку червня перці починають цвісти та формувати зав'язі.
Щоб рослини віддячили щедрим урожаєм, потрібно підгодувати їх поживною сумішшю з мінеральних добрив.
Нам знадобляться такі інгредієнти:
суперфосфат – 30 г;
аміачна селітра – 15 г;
сірчанокислий калій – 25 г.
Читайте також: Перець не виносить затінення: які помилки заважають виростити гарну розсаду.
Сухі добрива змішуємо у відрі, потім заливаємо 10 л води. Розчин ретельно розмішуємо, щоб усі гранули повністю розчинилися у рідині. Потім отриманий розчин вносимо під болгарські перці з розрахунку 0,5 л під кожну рослину. Щоб закріпити результат, через 2 тижні після внесення добрив перці підживлюємо ще раз.
Коли на рослинах починають утворюватися та розвиватися зав'язі, перцям знову знадобиться "посилене харчування". Для приготування наступного підживлення використовуємо чисту деревну золу та монофосфат калію. Зазвичай добрива розводять у воді та вносять розчин під корінь.
- Раніше ми розповіли, як правильно вносити добрива з попелу, щоб не нашкодити рослинам.
- Читайте також на theLime, чому цибуля йде в стрілки і як вирішити цю проблему.