• НБУ:USD 39.15
НБУ:USD  39.15

Шахтар - Реал - 1:1 а щастя було так близько

"Шахтар" був близький до перемоги над "Реалом"

"Шахтар" був близький до перемоги над "Реалом" 22:00 Шахтар - Реал Фото: uefa.com

У четвертому турі Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" зіграв унічию з мадридським "Реалом" у Варшаві.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію матчу.

Нагадаємо, шість днів тому "Шахтар" поступився у Мадриді з рахунком 1:2. Сьогодні ж "гірники" були близькі до реваншу.

На 46-й хвилині Зубков відкрив рахунок, а Рюдігер врятував "Реал" від поразки на 5-й компенсованій хвилині.

"Реал" лідирує у групі F із 10 очками. У "Шахтаря" 5 очок, у "Лейпцига" - 6, а у "Селтіка" - 1.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Група F. 4-й тур

Варшава. Стадіон Війська Польського імені маршала Юзефа Пілсудського
Головний арбітр: Орель Грінфельд (Ізраїль)

ШАХТАР Донецьк - РЕАЛ Мадрид - 1:1 * другий тайм

1:0 Олександр Зубков, 46'

1:1 Антоніо Рюдігер, 90+5'

Шахтар: 81. Трубін - 15. Михайличенко, 5. Бондар, 22. Матвієнко, 26. Конопля - 6. Степаненко - 11. Зубков, 21. Бондаренко, 8. Судаков, 10. Мудрик - 2. Лассіна Траоре

Запасні: 1. Шевченко, 30. П'ятов, 23. Лукас Тейлор, 4. Кривцов, 32. Козик, 16. Криськів, 17. Джурасек, 27. Очеретько, 34. Петряк, 14. Сікан, 19. Кулаков, 20. Топалов

Реал: 13. Лунін - 23. Менді, 22. Рюдігер, 6. Начо, 17. Лукас Васкес - 8. Кроос, 18. Тчуамені, 15. Вальверде - 7. Азар, 9. Бензема, 21. Родріго

Запасні: 26. Луїс Феліпе Лопес, 30. Каньїсарес, 2. Карвахаль, 3. Мілітао, 5. Вальєхо, 12. Одріосола, 4. Алаба, 10. Модріч, 11. Асенсіо, 12. Камавінга, 24. Маріано Діас, 20. Вінісіус Жуніор

_______________________________________________

23:59. ну а "Реал" вже можна вітати з виходом в 1/8 фіналу

23:57. "Шахтар" втрачає перемогу на останній хвилині гри. "Гірники" набрали 5 очок і опустилися на третє місце у групі. А на друге вийшов "Лейпциг". Німці на виїзді здолали "Селтік". За два тижні "Шахтар" зіграє проти шотландського клубу на виїзді

90+10 хв. подача на дальню стійку - боротьбу у повітрі виграють господарі і на цьому лунає фінальний свисток

90+10 хв. кутовий ще заробили господарі

90+9 хв. Трубін з перемотаною головою

90+6 хв. після удару Рюдігер зіткнувся з Трубіним. У німця розбита голова, Трубін же лежить на газоні. Над ним чаклують лікарі

90+5 хв. як же так. Забиває "Реал". Рюдігер головою відправив м'яч у сітку

90+4 хв. Джурасек невдало віддав передачу на Сікана

90+2 хв. після подачі Крооса Рюдігер пробив головою з десяти метрів - повз ворота

90+1 хв. Петряка грубо зупиняє Васкес у карному майданчику, але свисток арбітра мовчить

90 хв. Кроос був змушений збивати Сікана, інакше би Данило втікав на побачення з Луніним

89 хв. гостра подача Бондаренка з кутового, але м'яч виносять захисники

88 хв. за затримку часу попереджений Бондаренко

88 хв. Сікан заробив кутовий

87 хв. Вінісіус головою з кількох метрів пробив вище воріт

85 хв. Мудрик залишає поле. Замість нього вийшов Петряк

83 хв. Матвієнко виграв важку повітряну дуель у Бенгзема, вибивши м'яч за межі поля

82 хв. ще дві заміни від Йовічевича - Лукас Тейлор і Джурасек вийшли замість Зубкова і Судакова

80 хв. Мудрик намагався вивести Сікана на ворота, але Рюдігер зіграв на перехопленні

76 хв. перша заміна від Йовічевича - замість Траоре вийшов Данило Сікан

76 хв. Асенсіо не встиг до м'яча на гостру передачу Вінісіуса

73 хв. Кроос пробив з 20-ти метрів - повз ворота

73 хв. Бондар у падінні головою перервав небезпечну подачу на Бензема

71 хв. Мудрик втік від двох захисників і пробив з 20-ти метрів - неточно

69 хв. другий корнер закінчився дальнім ударом Михайличенка - м'яч заблокував захисник

68 хв. після розіграшу кутового м'яч відскочив до Зубкова, той на замаху прибрав одного захисника і пробив у ближній кут - м'яч заблокував інший гравець "Реала"

68 хв. Анчелотті використовує всі заміни. Камавінга, Асенсіо і Алаба вийшли замість Вальверде, Менді і Родріго

67 хв. Зубков несподівано потужно пробив з 30-ти метрів. Лунін, згрупувавшись, відбив м'яч на кутовий

66 хв. ще одна швидка атака господарів. Мудрик гостро прострілив, але нікого не було на вістрі

65 хв. "Шахтар" повинен був забивати другий м'яч, але Траоре не реалізував вихід сам на сам з Луніним. Спершу голкіпер не дав себе обвести, але м'яч від руки голкіпера відскочив до Лассіни. І Траоре з гострого кута пробив у поперечину

64 хв. "Реал" сумбурно атакує, захист "Шахтаря" відбиває атаки дуже впевнено

60 хв. здалеку стріляє Менді - вище воріт

57 хв. подвійна заміна від Анчелотті: Вінісіус і Модріч змінили непомітного сьогодні Азара і Тчуамені

54 хв. Лунін рятує "Реал" після гострої подачі Коноплі. Голкіпер на мить випередив Траоре і Мудрика

50 хв. небезпечно було у карному майданчику господарів після розіграшу кутового - на вістрі опинився Бензема, але удар у француза не вийшов

48 хв. після розіграшу кутового Тчуамені пробив головою - повз ворота

46 хв. оце так початок другого тайму. Мудрик віддав наліво Михайличенку, а той виконав подачу точнісінько на голову Зубкову. Олександр пробив під самісіньку стійку - Лунін не зміг врятувати "Реал"

46 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Зубков

23:01. "гірники" розпочали другу половину сьогоднішнього дійства

22:50. а це відео модульного шоу, яке було перед матчем

45+1 хв. перерва. Повернемося на стадіон за 15 хвилин

45 хв. одну хвилину компенсував Грінфельд

44 хв. Зубков пробив з-за меж карного майданчика - блокує Менді, кинувшись під удар

43 хв. Мудрик здійснив класний прорив по лівому флангу і віддав чудовий пас на Бондаренка, але Артем просто не добіг до м'яча

42 хв. після подачі з кутового головою пробив Кросс - повз ворота

41 хв. Вальверде метрів з 22-х пробив під поперечину - Трубін відбиває на кутовий

37 хв. Начо в підкаті вибив м'яч, не дозволивши Траоре вийти сам на сам з Луніним

36 хв. ще один ідентичний момент - цього разу майже з нульового кута бив Родріго. І знову Трубін рятує

36 хв. Бензема ударом в дотик з гострого кута замикав атаку - пробив у Трубіна

35 хв. намагалися дотепно розіграти кутовий. Не вийшло

34 хв. простріл Коноплі справа - буде кутовий

33 хв. Судаков зіграв у стіночку з Мудриком у карному майданчику гостей, але задалеко відпустив Георгій м'яч і Начо у підкаті його вибив

30 хв. Степаненко невдало зіткнувся з Кроссом. Лікарі надають допомогу опорнику "Шахтаря"

28 хв. після розіграшу кутового гаряче було у володіннях Луніна, але до удару справа не дійшла

27 хв. на правому фланзі Конопля віддав у карний майданчик на Зубкова - той пробив. Рикошет від захисника і м'яч летить на кутовий

24 хв. у карному майданчику "Реала" Тчуамені зачепив Траоре і той зрештою втратив м'яч. Арбітр порадився з VAR і пенальті не дав

18 хв. Бензема стріляє зліва з лівої ноги у ближній кут - Трубін відбив сильний удар

16 хв. в центрі поля Конопля як косою скосив Родріго

13 хв. мадридці поки взагалі нікуди не поспішають

22:11. сьогодні Карло Анчелотті дав відпочинок кільком гравцям, бо у неділю у "Реала" гра з "Барселоною" в чемпіонаті

10 хв. дуже неточна спроба дальнього удару від Рюдігера

9 хв. "Шахтар" більше двох хвилин тримав м'яч, але зрештою втратив його у простій ситуації

4 хв. у відповідь "Реал" провів потужну контратаку, але до удару справа не дійшла

3 хв. удар Судакова з 15-ти метрів встиг заблокувати Менді

2 хв. гра почалася зі спроб "Шахтаря" провести небезпечні атаки, але бракувало заключного пасу

22:00. гості розпочали гру в центрі поля

21:56. вболівальники сворили яскраве модульне шоу, зобразивши прапори України і Польщі. Молодці. На трибунах сьогодні аншлаг

21:56. команди виходять на гру. Слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:25. трохи більше півгодини до гри. Команди проводять передматчеву розминку

20:46. і стартовий протокол від "Шахтаря". У "гірників" одна вимушена заміна. Траоре замість Шведа

20:38. стартовий склад Королівського клубу на сьогоднішню гру. У воротах українець Андрій Лунін. Є кілька замін у порівнянні з грою у Мадриді. Замість Карвахаля, Мілітао, Алаби і Вінісіуса у старті вийдуть Начо, Рюдігер, Лукас Васкес і Еден Азар

19:33. відео огляд матчу юніорів "Шахтаря" і "Реала" у юнацькій Лізі чемпіонів

18:59. газон стадіону у Варшаві сьогодні в ідеальному стані

18:55. юнаки "Шахтаря" залишаються на другому місці у групі F

18:54. удень відбувся матч юнацької Ліги УЄФА, в якому українська команда знову поступилася одноліткам з "Реала". Гра відбулася у тренувальному центрі "Легії" і закінчилася з рахунком 0:3

18:49. сьогодні у Варшаві "Шахтар" домашній матч з "Реалом" у рамках четвертого туру Ліги чемпіонів

18:45. Доброго вечора, ми з України!

Федерацію боксу України очолив Олег Ільченко - людина з кримінальним минулим та без менеджерського досвіду