RU  UA

Середа, 16 жовтня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.65
Транспорт та зв'язок

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

16 жовтня

15 жовтня

14 жовтня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Facebook створює новий месенджер з унікальними можливостями

Соцмережа Facebook розробляє новий месенджер під назвою Threads. З його допомогою користувачі, що належить до Facebook сервісу Instagram зможуть обмінюватися повідомленнями і контентом з близькими друзями.

Про це повідомляє The Verge .

Зараз додаток Threads проходить внутрішнє тестування в Facebook. Представники Instagram відмовилися коментувати чутки про новий мессенджер.

У 2017 році повідомлялося, що команда сервісу працює над власним месенджером Direct, але в травні цього року проект було закрито: бета-тестерам не сподобалося, що для відправки повідомлень друзям з Instagram потрібно перемикатися на окремий додаток. У той же час в Instagram відзначали, що зацікавлені в створенні нових систем обміну повідомленнями. Після закриття проекту Direct розробники цієї програми були переведені в команду Facebook Messenger.

За інформацією The Verge, додаток Threads автоматично ділиться з близькими друзями користувача інформацією - оновлювані статуси можуть містити інформацію про місце розташування, швидкості і рівень заряду батареї смартфона. Також сервіс підтримує ручне оновлення статусів, які відображаються в стрічці разом з повідомленнями.

Поки невідомо, коли додаток Threads буде офіційно представлено і він стане доступним користувачам. The Verge не виключає, що сервіс стане популярним і допоможе Instagram в конкуренції з сервісом Snapchat, який став засобом спілкування з близькими друзями для значної частини своєї аудиторії.

Як повідомляв "Апостроф", Facebook заблокував найбільший український патріотичний паблік .

Новости партнеров

Загрузка...