RU  UA  EN

Пʼятниця, 15 листопада
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.10
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

15 листопада

14 листопада

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Зеленський влаштував перепалку зі своєю противницею через малороса: відео

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з главою Миколаївської облради Вікторією Москаленко, яка називала його під час виборчої кампанії "малоросом", і влаштував з нею дискусію перед камерами журналістів.

Відповідне відео публікує "НикВести".

В ході візиту на "Миколаївський суднобудівний завод" 17 липня журналісти поставили запитання президенту про висловлювання глави обласної ради Вікторії Москаленко, яка під час президентських виборів в коментарях в соціальній мережі Facebook назвала його "малоросом", закликаючи зняти свою кандидатуру з виборів.

"Я взагалі до критики нормально ставлюся. Я жива людина, я сам критикував, тому я вважаю, що це нормально. Але я не знаю Вікторію, я не знаю, хто це така. Вікторія зі мною сьогодні познайомилася перший день", - сказав Зеленський .

Однак президент все ж поцікавився у Вікторії Москаленко, чим він їй не подобається.

"Я малорос? Ви серйозно вважаєте, що я малорос?" - запитав він.

"Я так не вважаю. Просто на той момент підтримувала Порошенка", - відповіла Москаленко.

Також президент зазначив, що, напевно, "тоді він був малоросом, а зараз виправився". На що Вікторія Москаленко попросила президента змогти довести зворотнє.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", 17 липня президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до Миколаєва, де встиг поскандалити з місцевими чиновниками.

Новости партнеров

Загрузка...