RU  UA  EN

Пʼятниця, 20 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.45
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

20 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​Нардеп від "Слуги народу" відмовився від мандата: з'явилися цікаві подробиці і реакція мережі

У четвер, 22 серпня, обраний народний депутат від партії "Слуга народу" Андрій Лисюк (№69 у виборчому списку партії) відмовився від депутатського мандата.

Про це повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії.

З огляду на обставини ЦВК визнала Лисюка не отримавшим мандат, і визнала обраним депутатом Олену Хоменко (№129 у виборчому списку партії).

Андрій Лисюк - директор юридичної компанії Hillmont Partners. Закінчив юрфак академії СБУ. Працював на оперативних і керівних посадах Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ в Києві. Науковий консультант телепроектів СТБ, зокрема шоу "Слідство ведуть екстрасенси".

Як пишуть на сайті "Слуги народу", Олена Хоменко закінчила економічний факультет Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю "маркетинговий менеджмент". Отримала диплом з маркетингу Чартерного Інституту Маркетингу (Chartered Institute of Marketing, UK). Директор з управління та розвитку цифрових продуктів ТОВ "Квартал 95". Працювала на керівних посадах в провідних телеком та ІТ-компаніях. Волонтер в ГО "Ліга Волонтерів".

Користувачі мережі відреагували на ситуацію.

Як повідомляв "Апостроф", голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська вважає, що дострокові парламентські вибори були беззмістовними і неконкурентними.

Новости партнеров

Загрузка...