RU  UA  EN

Понеділок, 24 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.95
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

24 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Петиція за відставку Зеленського за рекордний термін набрала всі підписи

22 травня на офіційному сайті президента України зареєстрували електронну петицію за відставку нового лідера країни Володимира Зеленського, яка вже набрала потрібну кількість підписів.

Про це повідомляють на сайті глави держави в розділі "Електронні петиції".

Нагадаємо, автором петиції є Безрук Максим Миколайович. Станом на 13:00 23 травня вона набрала 16 180 голосів з необхідних для її розгляду 25 тисяч. Але вже до 15:30 зібралися потрібні 25 тисяч підписів. Станом на 16:30 петицію підтримали 28 379 громадян України. До кінця її підписання залишилося 92 дні.

"Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об'єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користуючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли "слуга народу" не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України", - зазначається у петиції.

Як повідомляв "Апостроф", активістка Оксана Іванців записала відеозвернення до президента Володимира Зеленського з приводу референдуму про досягнення мирних домовленостей з Росією.

Новости партнеров

Загрузка...