RU  UA  EN

Середа, 22 січня
  • НБУ:USD 41.90
  • НБУ:EUR 43.20
НБУ:USD  41.90
Суспільство

Новини

21 січня

20 січня

18 січня

17 січня

16 січня

Всі новини

Де відзначити новорічну ніч в Україні: ідеї відпочинку та ціни

В Україні, у зв'язку з наближенням курортного сезону, значно підвищилися ціни на подобову оренду квартир. Стало відомо, скільки коштуватиме житло новорічної ночі в українських містах-мільйониках та в Карпатах.

Про це повідомляє 24 канал.

Київ

Середня вартість оренди житла за добу:

  • однокімнатна квартира – 1000 гривень,
  • двокімнатна квартира - 1800 гривень,
  • трикімнатна квартира – від 2400 гривень.

У Печерському районі найдорожче коштуватиме оренда. У Святошинському та Деснянському районах ви значно заощадите.

Також на сайтах можна побачити шикарні 4-5-кімнатні вілли за 35 тисяч гривень на добу.

Одеса

У місті-герої Одесі ціни трохи нижчі, ніж у столиці. За квартиру із сучасним дизайном потрібно буде віддати 600-800 гривень на добу. За двокімнатну квартиру власники просять від 1500 гривень, а за трикімнатну – 500–3200 гривень. За розкішні апартаменти з особистим басейном, баром тощо доведеться заплатити 25 тисяч гривень.

Львів

Улюбленим місцем для багатьох українців у зимовий період є відвідування Львову. Проте варто зазначити, що ціни у цьому регіоні "кусаються". У центрі міста найдорожча квартира коштуватиме 11 тисяч гривень на добу.

Однокімнатні квартири – 600 грнивень.

Двокімнатні квартири – 750 гривень.

Трикімнатні квартири – 1 300 гривень.

Харків

Однокімнатні квартири у Харкові можна винайняти в середньому за 700 гривень. Найдорожча пропозиція у центрі коштуватиме 5 тисяч гривень. 2-х та 3-кімнатних квартир на даний момент практично не залишилося.

Дніпро

У Дніпрі однокімнатна квартира в ніч із 31 грудня на 1 січня коштуватиме 800 – 1000 гривень. Невеликі студії з мінімальним ремонтом здають по 370 – 1000 гривень, найдорожчі пропозиції у центрі – 2 500 – 3 тисячі гривень за 2-кімнатні апартаменти.

Карпати

З кожним роком охочих відвідати Карпати стає лише більше. Багато хто з осені бронює номери, в середині листопада 50% номерів були оплачені туристами.

За попередніми даними, вартість оренди у грудні підвищилася на 10 -15%.

Буковель

Найдорожчий і найулюбленіший мільйонами курорт в Україні. За п'ять ночей (і новорічну) на двох потрібно буде віддати щонайменше 20 тисяч гривень. За цілу будівлю зі всіма зручностями ціни стартують від 150 тисяч гривень.

Незважаючи на такі ціни, туристи радо відвідують Буковель. Проте неподалік нього розташовані селища з більш прийнятними цінами. У Поляниці та Татарові відпочинок коштуватиме від 8 тисяч гривень за 5 ночей.

Яремче

Майже всі готелі заброньовані на 30.12-02.01. за одиночну кімнату без зручностей ціни стартують від 3 тисяч за 3 ночі. На деяких сайтах можна знайти варіанти, однак їх залишилося небагато.

Славське

На Booking пропонують номери від 3600 за три ночі, на Airbnb є кімнати від 600 гривень на добу, ціна на котеджі – від 1100 гривень. На OLX можна знайти варіанти від 600 гривень. на добу. При цьому майже всі котеджі вже заброньовані.

Драгобрат

Найближчі пропозиції розташовані за 10 – 20 кілометрів від курорту. За 3 ночі в готелі доведеться заплатити 1800 гривень.

Кому орендарі можуть відмовити

Є багато нюансів під час оренди житла. Наприклад, власники зазначають, що у їхніх апартаментах заборонено голосно слухати музику та танцювати. Також орендарі можуть відмовити неповнолітнім, людям, які відмовляються від передоплати, та з домашніми улюбленцями.

Важливо! Деякі орендарі пропонують заселення щонайменше на 3 дні.

Стало відомо, як уберегти себе від шахрайських оголошень

Найголовніше, варто звернути увагу на вартість бронювання. Зазвичай власники вимагають – 10-20%. Якщо вони вимагатимуть 50% – ви повинні замислитися.

Зв'яжіться з вашим орендодавцем з відеозв'язку. Попросіть його провести онлайн-екскурсію по квартирі чи будинку. Якщо він відмовиться – майте на увазі, ви зв'язалися з шахраєм.

Також важливо спочатку переконатися, що адреса, яку вказав власник, існує. Для цього потрібно користуватися телефоном або ноутбуком. Потрібно ввести геолокацію в пошуковій системі, якщо супутник не зафіксував відповідну адресу – житла на цьому місці немає. Такі пропозиції слід ігнорувати.

Раніше "Апостроф" писав про те, скільки вихідних отримають українці.