RU  UA  EN

Понеділок, 25 листопада
  • НБУ:USD 41.05
  • НБУ:EUR 42.85
НБУ:USD  41.05
Суспільство

Новини

24 листопада

23 листопада

22 листопада

Всі новини

Повербанк актуальний як ніколи: як вибрати, заряджати та правильно користуватися

В умовах віялових відключень електроенергії по всій Україні універсальна мобільна батарея стане просто незамінною річчю і дозволить тримати телефон зарядженим, залишаючись на зв'язку навіть коли немає світла.

"Апостроф" дізнався, як вибрати та правильно заряджати зовнішній акумулятор, щоб у критичний момент він не підвів.

Читайте також: Як зігрітися при відключенні світла, газу та опалення: корисні поради

Вибір

Накопичувач енергії існує різних потужностей – від 1000 до 50 000 ампер-годин. Ця одиниця вимірювання показує, скільки разів від пристрою можна зарядити телефон. Для побутового використання буде достатньо потужності 10000 mah, що дозволить 4-5 разів "нагодувати" апарат.

Краще вибирати повербанк від відомого виробника. Хоча такі пристрої коштують трохи дорожче за китайські ноунейми, але вони мають саме ту ємність, яка заявлена, і більш безпечні у використанні.

Заряджання

Спочатку повербанк треба зарядити. Найшвидше це буде від звичайної розетки 220 V через адаптер, хоча можна і від комп'ютера чи настільної лампи з роз'ємом для USB. У сучасних повербанках є індикатори із рівнем заряду. Він може бути виконаний у вигляді шкали чи цифр. Більш бюджетні версії мають просто зелений та червоний діод.

Щоб збільшити потужність батареї, після покупки слід провести кілька повних циклів заряджання: зарядити на максимум і одразу розрядити його під нуль. І так тричі поспіль. Це нагадує "пам'яті" пристрою про його повний заряд.

При цьому пристрій може саморозряджатися, якщо ним довгий час не користуються.

Заборони

Не слід залишати повербанк під прямим сонячним промінням, біля гарячих предметів і тримати його включеним у мережу, коли він повністю зарядиться.

Не можна заряджати телефон під ковдрою або в кишені, оскільки для безпечного заряджання пристрою потрібен доступ до повітря.

Не рекомендується користуватися смартфоном, поки він заряджається, оскільки при необережному русі можна пошкодити USB-роз'єм.

Нагадаємо, раніше ми писали, як правильно заряджати телефон, щоб не зіпсувати батарею.