Фільм "Брат", зрощення православ'я та культури, сентименталізація радянського періоду та філософське обслуговування влади - фактори, що перетворили Росію на світову загрозу.

Про це написав політичний філософ, професор Карлового університету у Празі, керівник Інституту вільної Росії Олександр Морозов.

Читайте також: СБУ повідомила про підозру ідеологу "русского міра" Дугіну: що загрожує рашисту

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

На його переконання, на формування світогляду російських громадян вплинули сім чинників. Політичний філософ також серед факторів назвав створення "пізньорадянського культурного канону", який сформував ідею "величі російської культури" і фантастику, яка, успадкувавши радянську наукову фантастику, породила літературу "попаданства та реконструкторства".

Крім цього, на появу "рашизму" вплинуло " культурне обслуговування " Рубльовки.

"Це не тільки "корпоративні концерти", але і "архітектурне" необарокко з шубосховищами. Тобто масштабне створення культурного стилю для "нових руських". Воно мало проекцію у вигляді експансії назовні, в навколишній світ, створюючи у підмосковних латифундистів ілюзію культурної переваги над навколишніми народами", - зазначив Морозов.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію про визнання режиму РФ терористичним.

Вас може зацікавити:

Визнання Росії державою-терористом: чим відрізняються підходи ЄС та США

Уже є група країн: експерт про перспективи виключення Росії з ООН

Вбивство дочки Дугіна: як воно вдарить по Путіну