Росія до осені спробує накопичити достатню кількість ракет для здійснення ударів по об'єктах генерації, тому українцям слід бути готовими до повторення блекаутів та мати вдома речі, які допоможуть, у разі чого, пережити зиму без світла та опалення.
Ресурс "Телеграф" пише, що краще мати вдома "про всяк випадок".
Читайте: Генератори зайвими не будуть: в Міненерго дали прогноз на прийдешню зиму
Якщо світла не буде тривалий час, то за допомогою павербанку можна підзарядити телефон, аби не залишитися без зв'язку.
Аби освітлити свій будинок під відключення електрики у темний час доби, у пригоді стануть невеличкі ліхтарики на батарейках або ж звичайні різдвяні гірлянди, які також "вміють" працювати від елементів живлення.
Кемпінгова лампочка, яка працює від акумулятора та може заряджатися від сонячних батарей, може працювати протягом кількох годин й дуже згодиться під час відключення світла.
Сумка-холодильник здатна зберігати температуру від 2 до 7 години, тому у ній можна зберігати продукти, які можуть швидко зіпсуватися.
Портативна газова пічка працює від побутових газових балонів й виручить під час приготування їжі, якщо плити у будинку працюють від електрики.
Окрім того, варто поновити запаси продуктів з великим терміном придатності, тобто різноманітні консерви, крупи, борошно, макарони тощо.
Нагадаємо, раніше ми писали, що Україна під час майбутнього опалювального сезону 2023-2024 зможе задовольнити потреби у виробленні електроенергії, але генератори та павербанки на господарстві все одно не завадять.
Раніше ми розповідали, що в Україні почастішали летальні випадки через неправильну експлуатацію генераторів.
- Вас може зацікавити:
Поради водіям у воєнний час: що треба і не варто брати в авто
Як правильно обрати та використовувати генератор: головні правила для новачків
Чи можна підключати до генератора комп'ютер та побутову техніку: важливе пояснення