Вручення повісток мешканцям сіл частіше, аніж жителям міст пов'язане з корупційною складовою та складністю пошуку людини за місцем реєстрації.
Про це заявила член Комітету Верховної Ради з національної безпеки, оборони та розвідки Соломія Бобровська.
Читайте також: Мобілізація по-новому: скільки призовників можна зібрати серед поліцейських та за партами університетів
"Візьмемо до прикладу Одесу. Людина, яка була сильним комбригом 14-ї бригади ЗСУ, стала очільником Одеського обласного ТЦК. Працювати в Одеській області з міцною мережею не лише російської агентури, а й корупційними очільниками, виклик ще той. Із попереднім начальником ТЦК були домовленості: від 8 тисяч доларів за людину в районах за відстрочку. Була організована схема кругової поруки районних ТЦК", - розповіла вона.
Бобровська також зазначила, що "зламати систему" доволі важко.
Окрім цього, за словами депутата, мешканці сіл зазвичай перебувають за своїм місцем реєстрації, а от жителей міст складніше знайти.
Раніше "Апостроф" повідомляв, що прикордонники спіймали горе-ухилянтів на кордоні з Румунією.
- Вас також може зацікавити:
"Програма дала збій": під Одесою зі стріляниною схопили ухилянтів, фото
Від дрона не втечеш: на Одещині ухилянти намагалися втекти до Молдови, відео затримання
Пропонував "купити" групу інвалідності: у Києві затримали торговця довідками МСЕК, фото
В Україні десятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З 24 лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.