Користуватися смартфоном на морозі не лише незручно, а й небезпечно для самого гаджета. Є поширені помилки, внаслідок яких мобільник починає гірше працювати, а то й зовсім виходить із ладу.
"Апостроф" розповідає, що не можна робити зі смартфоном, який тривалий час перебував на морозі.
Читайте також: Чому смартфон не працює на морозі: лайфхак з експлуатації
Через низьку температуру повітря власник гаджета повинен бути обережнішим, ніж у теплу пору року.
Сильні морози негативно впливають на роботу мобільного телефону: пристрій починає "гальмувати" та "глючити", а його акумулятор - швидко розряджатися. Деякі користувачі, прийшовши з холоду до теплого приміщення, намагаються швидко відігріти гаджет. Серед найпоширеніших способів – покласти мобільник на батарею. Цього робити категорично не можна, оскільки через різкий перепад температур і смартфон може вийти з ладу. В цьому випадку краще залишити гаджет на 20-30 хвилин у кімнатній температурі.
Після повернення додому, користувачі часто звертають увагу на низький рівень заряду батареї мобільного телефону і відразу ставлять телефон на зарядку. Влітку це допустимо. Але, під час сильних морозів так робити не можна, з тієї ж причини - мобільник може зіткнутися з різким перепадом температур. Повернувшись додому взимку, зачекайте хоч би 30 хвилин. І лише потім починайте заряджати батарею.
Раніше "Апостроф" повідомляв, які функції в телефоні швидко його розряджають.
- Вас також може зацікавити:
Можливі погані наслідки: у яких ситуаціях не можна заряджати смартфон
Як залишитися з Інтернетом під час блекауту: поради Мінцифри
Не робіть цього взимку: які проблеми можуть виникнути навіть з вимкненим ноутбуком