На тлі можливого посилення мобілізації українців, як виявилося, не в останню чергу хвилює питання "недоторканності" певних верств населення.
Про це пише снайпер і командир групи спецпідрозділу ЗСУ Костянтин Прошинський, який провів своєрідне опитування громадської думки з цього приводу.
Читайте: Поліцейських у окопи: нові нюанси мобілізації
З'ясувалося, що більшість тих, хто проголосував, готові добровільно піти в ТЦКСП, якщо мобілізація буде "справедливою" і поширюватиметься на всіх, навіть на "недоторканних" та їхніх дітей. А ось фінансове забезпечення для мотивації стоїть на останньому місці.
Заради справедливості варто зауважити, що відповідь, у якій респонденти зізнаються, що не підуть у ЗСУ за жодних обставин, на другому місці.
"Військово-політичне керівництво країни має це зрозуміти і змінити практично всі підходи. На жаль, напливу, як на початку великої війни, не буде. Це треба прийняти і зрозуміти", - констатує боєць ЗСУ.
Нагадаємо, юрист пояснила головні нюанси нового законопроекту про мобілізацію.
Вас може зацікавити:
У Києві розгортають нові блокпости: як довго будуть і навіщо
На мобілізацію немає грошей: міністр фінансів помножив на нуль нові потреби армії
В Україні десятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З 24 лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.