RU  UA  EN

Субота, 4 травня
  • НБУ:USD 39.25
  • НБУ:EUR 41.90
НБУ:USD  39.25
Суспільство

Допомогти Збройним Силам України! Посилання для переказів

Новини

4 травня

Всі новини

Навчання під час блекауту: в Україні створили унікальний додаток для школи

Українські розробники створили мобільний застосунок для смартфонів, який дозволяє учням не переривати навчання навіть під час блекаутів, які можуть тривати ще кілька днів.

Про це йдеться у прес-релізі дистанційної школи Unicorn School.

Завдяки функції розумного завантаження навчальний матеріал з усіх предметів кожного дня дистанційно завантажується вчителями прямо в пристрій, а дитина має змогу вже в додатку вчити уроки, навіть без світла та інтернету, а також виконувати домашні завдання в додатку, який автоматично відправить їх на перевірку вчителю одразу ж при відновленні звʼязку з інтернетом.

Читайте також: Незламний педагог: мережу вразила вчителька, яка вела онлайн-урок просто неба на знеструмлених вулицях Києва

При цьому в учня залишається доступ до підручників та понад 17 000 інших методичних матеріалів.

Дитина може обрати, який предмети вчити саме зараз, не привʼязуючись до розкладу, а після кожного пройденого уроку є перевіркові завдання.

Унікальність застосунку не тільки в автономності, але й у форматі комп’ютерної гри, де учень стає головним героєм з персональним аватаром – лицарем чи принцесою у казковому онлайн-королівстві.

Уроки оформлені в ігровому стилі з візуалізацією кожного предмета. Ця методика класичної освіти в поєднанні із захопливим гейміфікованим підходом, що полягає в розумінні мотивації як рушійної сили в освіті дитини.

До звичних оцінок учень отримує чарівні кристали, золоті монети, кубки та інші нагороди, які дозволять "прокачати" свого аватара та перейти на наступний рівень – отримати доступ до наступного рівні гри – нової теми навчальної програми, що мотивує дитину на отримання саме знань, а не оцінок.

Батьки при цьому отримують детальну статистику, як за часом навчання, так і за його ефективністю та результативністю, а також зворотний зв’язок від викладачів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у кожній області будуть свої особливі графіки зимових канікул у школах.