Четвер, 23 травня
  • НБУ:EUR 42.65

23 травня

"Реал" розгромив "Реал Сосьєдад", збільшивши відрив від "Барселони": опубліковано відео

Мадридський "Реал" скористався помилками головних конкурентів і закріпився на першому місці в турнірній таблиці іспанської першості.

Вчора команда Зінедіна Зідана грала з дуже непростим суперником "Реал Сосьєдадом", який займає п'яте місце в табелі про ранги. Незважаючи на це, "вершкові" зуміли здобути перемогу з розгромним рахунком.

Перший тайм проходив у рівній боротьбі, але в справу втрутився Кріштіану Роналду, який відмінним пасом вивів Ковачича один на один з голкіпером, а той відкрив рахунок - 1:0. Після перерви вже Ковачич відпасував на португальця, а той збільшив розрив у рахунку - 2:0.

Крапку в матчі поставив Мората, який замкнув навіс Лукаса Васкеса - 3:0.

На даний момент відрив "Реала" від "Барселони" і "Севільї" складає чотири очки. Це при тому, що у мадридців ще є матч в запасі.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що жахлива помилка арбітра позбавила "Барселону" перемоги: опубліковано відео.